Oferta

Oferta

OFERTA DOTYCZY:

 

  • * fotografii architektury, wnętrz, zabytków, hoteli, pensjonatów, miejsc
  • * fotografii przemysłowej, maszyn, urządzeń , hal, reklamowej
  • * fotografii  do prezentacji dla firm
  • * fotografii mieszkań, lokali, obiektów na sprzedaż
  • * sesji plenerowych
  • * sesji portretowych
  • * sesji businessowych
  • * fotografii reportażowej
  • * innych typów fotografii w/g uzgodnień
  • * fotografie na strony www i w wysokiej rozdzielczości

CENNIK

Dlaczego go tutaj nie ma?

Uważam że podawanie oferty w przypadku fotografii w formie pakietów i innych marketingowych wynalazków jest nieporozumieniem. Każde z nas oczekuje czegoś innego. Jeżeli obie strony decydują się na współpracę warto poświęcić trochę czasu, spotkać się i omówić (jeżeli spotkanie jest niemożliwe zrobić to mailowo czy telefonicznie) wszystkie drobiazgi związane z oczekiwaniami dotyczącymi gotowego materiału.

Na ich podstawie można wspólnie ustalić cenę zlecenia, bez względu jakiej kategorii fotografii ono dotyczy, jaki jest czas pracy i oczekiwana ilość końcowego materiału.

-

Zawsze jestem przygotowany na najgorsze ( bo są takie chwile, których powtórzyć nie można), dla spokoju i "bezpieczeństwa" ... mam  ze sobą przynajmniej dwa zestawy body i lampy tego samego systemu.

Zdaję sobie sprawę z tego, że ile ludzi, tyle gustów - szanuję każdy.

W związku z tym przed sesją omawiam szczegóły i preferencje.

 

Wybór pozostawiam zawsze Państwu.

W tym celu proszę o kontakt

 

-

 

W przypadku fotografii ślubnej i przy wyborze Waszego fotografa ślubnego warto zastanowić się, czego oczekujemy od osoby która będzie rejestrowała przebieg Waszego- jedynego takiego dnia w życiu.

Czy to ma być tylko wyłącznie "suchy" zapis reporterski , czy oczekujecie czegoś więcej.
Czy zależy Wam na obrazie "lukrowanym i przesadnie ostrym, prawie jak żyletka", czy ma to być bardziej klasyczna fotografia i... takich pytań i odpowiedzi na nie jest znacznie więcej...
Dzisiaj praktycznie każdy fotografuje, ale nie znaczy to że każdy jest  doświadczonym fotografem.
Na to należy zwrócić uwagę.
Wpisując w wyszukiwarce słowa fotograf ślubny, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, zawężając nawet wyszukiwania do jednego miasta np. Bydgoszcz, Inowrocław, Toruń, czy Grudziądz okaże się że "profesjonalnych fotografów" cała masa.
Stworzyć i pozycjonować stronę może dzisiaj praktycznie każdy. Nie każdy jednak może oddać Wam materiał taki, jakiego oczekujecie. Musicie sami  wyszukać i dokonać wyboru spośród tej ilości reklam i wpisów tego fotografa, który będzie rejestrował Wasz wyjątkowy dzień. Nie jest to łatwe zadanie i z pewnością trzeba do niego zabrać się z dużym wyprzedzeniem.
 

 

Zapraszam do zakładki "kontakt"