Strona jest partnerem konkursu PRZYRODA OJCZYSTA 2011

Strona jest partnerem konkursu PRZYRODA OJCZYSTA 2011
Ruszyl konkurs fotograficzny „Przyroda Ojczysta‿

Przez blisko cztery miesiące (do 30 października 2011 roku) można zglaszać zdjęcia do konkursu organizowanego przez Portal Ekologia.pl i Firmę Brother Polska Sp. z o.o. - „Przyroda Ojczysta‿. Konkurs skierowany jest do dzieci i mlodzieży.  Zwycięzcy otrzymają cenne nagrody w postaci profesjonalnych drukarek firmy Brother.

To już trzecia edycja konkursu „Przyroda Ojczysta‿, który tym razem skierowany jest do dzieci i mlodzieży. Udzial w zabawie jest bezplatny, a jedynym warunkiem jest zgloszenie na stronie konkursowej wlasnych fotografii (maksymalnie 3) wykonanych na terenie Polski przedstawiających piękno naszej przyrody. Prace można nadsylać do dnia 30 października 2011 roku. Po tym terminie Jury wybierze finalistów, których zdjęcia 12 listopada zostaną poddane ocenie internautów. Ogloszenie wyników i wylonienie zwycięzców nastąpi 23 listopada 2011 roku. Na laureatów konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody.

Medialnie wspierają konkurs następujące portale fotograficzne:  swiatobrazu.pl, fotal.pl, fotoblogia.pl, demofoto.pl, dCamera.pl, fotografuj.pl.

Więcej informacji na stronie: https://przyrodaojczysta2011.ekologia.pl/konkurs-fotograficzny/

***Ekologia.pl – Polski Portal Ekologiczny to tematyczny portal popularnonaukowy.  Ideą jego funkcjonowania jest dostarczanie najnowszych i rzetelnych informacji z obszaru prawdziwej ekologii.

Firma Brother Polska Sp. z o.o. - należy do grupy wiodących na świecie producentów wyspecjalizowanych w dziedzinie urządzeń drukujących i technologii komunikacyjnych, posiadająca od dluższego czasu pozycję światowego lidera w segmencie monochromatycznych wielofunkcyjnych urządzeń laserowych. Firmowa zasada Brother „at your side‿ (po Twojej stronie) wyraża silne zaangażowanie względem czlowieka i środowiska.

dodano 27.11.2011.

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!- WYNIKI: 

https://przyrodaojczysta2011.ekologia.pl/konkurs-fotograficzny/wynikiGlosowania/